0

Witamy Państwa na stronie firmy i sklepu Pełno Reklam.

Wysoka jakość produktów

Naszym głównym obszarem działalności jest sprzedaż różnego typu nowych nośników reklamowych, systemów wystawienniczych oraz artykułów POS. Naszym celem jest prowadzenie sklepu posiadającego bogatą ofertę produktów reklamowych, które charakteryzują się wysoką jakością oraz przystępną ceną.

Szybka realizacja zleceń

Każde zlecenie i zapytanie staramy się traktować priorytetowo, zwracając szczególną uwagę na szybką odpowiedź, dobry kontakt z klientem i wzajemny szacunek. Wiemy jak ważny dla kupującego jest czas realizacji, dlatego też zamówione produkty staramy się wysyłać w jak najszybszym terminie. W naszym sklepie istnieje możliwość zamówienia produktów niestandardowych, zgodnie z wytycznymi klienta.

Szeroka oferta produktowa

W ofercie posiadamy: stojaczki i ekspozytory z plexi, gabloty ogłoszeniowe, tabliczki przydrzwiowe, kieszenie plakatowe, potykacze reklamowe, ramki plastikowe, tablice zatrzaskowe, ścianki wystawiennicze i ekspozycyjne, folie ochronne do tablic i potykaczy oraz wiele innych produktów. Staramy się na bieżąco poszerzać swoją ofertę o nowe kategorie.

Produkty i akcesoria reklamowe

EnglishGermanPolishRussian