0

Aktualności

Folia zabezpieczająca plakat

Płyty z PCV antyrefleks i PET są używane w tablicach przymykowych i potykaczach aby zabezpieczyć plakat przed blaknięciem, złymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, wiatr lub wilgoć. Folia chroni przed kurzem i przypadkowym uszkodzeniem. Dzięki formatkom z tworzyw sztucznych plakat może dłużej zachować trwałość i wygląd.

Podstawową folią, która znajduje się w sprzedawanych przez nas potykaczach, tablicach i stojakach jest PCV antyrefleks o grubości 0,5mm. Jedna strona tej elastycznej płyty jest delikatnie chropowata, aby zredukować odbicia światła, natomiast druga strona pozostaje gładka. Folię tą sprzedajemy w standardowych formatach dostosowanych do wymiarów plakatów A8, A7, A6, A5, A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1, B0. Na życzenie możemy przygotować inny wymiar ale w takiej sytuacji prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia, czy jest to możliwe.

W zależności od potrzeb można zastosować w produktach wykorzystujących tablice przymykowe lub ramki aluminiowe następujące folie: PCV antyrefleks z filtrem UV o grubości 0,5mm, PET antyrefleks o grubości 0,8mm, a także PET połysk-połysk, którego grubość wynosi 0,5mm. Folia z filtrem UV, to dodatkowa osłona przed promieniowaniem ultrafioletowym. Płyty PET z kolei, charakteryzują się lepszą trwałością i jakością, dodatkowo PET połysk-połysk wyróżnia się wysoką przezroczystością. Tutaj także dostępne są formaty standardowe i niestandardowe.

Zapraszamy do sklepu

Folie zabezpieczające plakat

Do sklepu

Udostępnij!

EnglishGermanPolishRussian