0

Aktualności

Gabloty ogłoszeniowe – reklamowe

Gabloty ogłoszeniowe – reklamowe

Jednym z głównych produktów, który oferujemy w naszym sklepie są gabloty aluminiowe. Produkty te są bardzo popularne w różnego typu instytucjach, urzędach, miejscach publicznych, firmach oraz w wielu innych jednostkach. Popyt na nie bierze się z tego, iż w łatwy i czytelny, a zarazem bezpieczny sposób można umieścić i przedstawić w nich, różnego typu informacje, wykresy, zdjęcia, plany, gazetki promocyjne itp. Gabloty przykuwają uwagę przechodniów i informują ich o wydarzeniach sportowych i kulturalnych, prezentują aktualne ogłoszenia gminne. Można umieścić w nich plakaty reklamujące Twoją firmę i zachęcające do skorzystania z Twoich usług.

Z uwagi na to, wyróżniamy gabloty informacyjne, gabloty reklamowe, gabloty ogłoszeniowe. Gabloty, które sprzedajemy cechuje estetyka i solidność wykonania. Bazujemy na sprawdzonych krajowych producentach i ich autorskich profilach aluminiowych, dzięki czemu wiemy, że gabloty są dopracowane pod względem konstrukcyjnym a wykonanie jest na najwyższym poziomie.

Gablota zewnętrzna to propozycja dla klientów, którzy poszukują solidnej i trwałej, dobrze wyglądającej gabloty, w której mogliby umieszczać różnorakie informacje na zewnątrz. Gablota ta jest masywna, posiada uszczelnienie gumowe i wykonana jest z wytrzymałych profili aluminiowych. Odporna jest na niekorzystne warunki atmosferyczne. Przeszklenie wykonane jest ze szkła hartowanego lub poliwęglanu.

Gablota zamykana jest na klucz. Standardowo drzwi otwierają się do góry ale można zamówić też wersję, w której drzwi otwieramy na bok. Przy mniejszych formatach gablota wyposażona jest w podpórkę, która przytrzymuje drzwi podczas wymiany kartek, przy większych formatach stosuje się siłowniki gazowe.

Gablotę można wyposażyć dodatkowo w oświetlenie ledowe i tablicę na logo. Produkt ten to świetna propozycja dla urzędów państwowych, kin, muzeów, sklepów, zarządców nieruchomości.

Gablota aluminiowa uniwersalna może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jest to zgrabna, elegancka i lekka gablota, której charakterystycznym wyróżnikiem jest mała grubość profilu, która wynosi tylko 23 mm. Ma to wpływ na głębokość wewnętrzną, czyli odległość od pleców do przeszklenia, która wynosi 13 mm. Tylny panel wykonany jest z białej blachy. Kartki lub plakaty przyczepiamy za pomocą magnesów. Drzwi otwierają się na bok.

Kolejną gablotą dostępną w sklepie pelnoreklam.pl jest gablota wewnętrzna korkowa. Jest to ekonomiczna gablotka, której wielki atutem jest niska cena. Użyta na plecach płyta z korka umożliwia stosowanie pinezek. W zależności od formatu ma jeden lub dwa zamki. Jest to lekka gablota wyposażona w otwory montażowe. Występuje w wersji z przeszkleniem z plexi lub poliwęglanu. Szerokość profilu ramy wynosi tylko 10 mm. Równie ekonomiczną gablotą co korkowa jest gablota wewnętrzna magnetyczna.

Konstrukcyjnie bardzo podobna do wyżej wymienionej, różni się tylnym panelem, który wykonany jest z blachy stalowej ocynkowanej. Profil aluminiowy standardowo anodowany jest w kolorze srebrnym matowym. Gablotę można pomalować na dowolny kolor RAL. Zamykana na klucz i dostępna w ośmiu formatach. Uzupełnieniem naszej oferty gablot są gabloty przesuwne. Gablota przesuwna korkowa oraz gablota przesuwna magnetyczna to gabloty wewnętrzne. Dzięki dwóm przesuwnym szybom ze szkła bezpiecznego mogą być montowane w wąskich korytarzach. System drzwi przesuwnych daje sposobność do szybkiej i bezpiecznej wymiany informacji. Drzwi zabezpieczone są zamkiem na klucz. Gabloty te przydatne są szczególnie w szkołach i urzędach.

Dodatkowo istnieje możliwość realizacji zamówienia na gabloty wolnostojące zewnętrzne, które umieszczone są na specjalnych stalowych nogach. Nogi przygotowane są do wbetonowania w podłoże. Gablota wolnostojąca to świetny sposób na „wyjście” do klienta, mieszkańca, turysty ponieważ można ją umieścić w dogodnym miejscu, w którym będzie najbardziej widoczna i będzie pewnego rodzaju witaczem.

Gabloty wolnostojące można też wyposażyć w ciężkie podstawy, które wraz z nogami mogą być wykorzystane jako zewnętrzne ścianki plenerowe i wystawiennicze, służące do prezentacji plakatów, materiałów rocznicowych i historycznych, zdjęć, wystaw prac fotograficznych i plastycznych, które brały dział w jakimś konkursie. Ciekawą propozycję w naszym sklepie stanowi gablota stalowa wewnętrzna zamykana na klucz. Jest ona dostępna w formacie 4xA4 i kolorze czarnym. Kartki mocuje się za pomocą magnesów.

Gabloty można wykorzystać w różny sposób. Przede wszystkim są to gabloty wiszące. Ale w naszym sklepie można kupić także stojaki z gablotą, potykacze z gablotą czy ścianki informacyjne z gablotami.

Wszystkie przedstawione tutaj gabloty mogą być wykonane także w rozmiarze niestandardowym. W celu ustalenia ceny oraz szczegółów prosimy o kontakt mailowy.

Gabloty na czas wysyłki są dodatkowo zabezpieczane i dostarczane w opakowaniu kartonowym. Termin realizacji wynosi do 5 dni roboczych w przypadku gablot standardowych. W przypadku większych ilości oraz gablot zewnętrznych na nogach termin realizacji jest dłuższy. Gwarancja na wymienione tutaj produkty wynosi 24 miesiące.

Zapraszamy do sklepu

Gabloty ogłoszeniowe

Szeroki wybór gablot

Do sklepu

Udostępnij!

EnglishGermanPolishRussian