0
Filtruj

Ścianki i stojaki wystawiennicze zewnętrzne – sposób na bycie widocznym w plenerze

W niniejszej kategorii przedstawiamy Państwu produkty dedykowane do ekspozycji zewnętrznej. Znajdują się tutaj ścianki wystawiennicze zewnętrzne do prezentowania większej ilości treści informacyjnej i/lub reklamowej. Drugi rodzaj produktów, to stojaki zewnętrzne, które składają się głównie z pojedynczej, jednostronnej lub dwustronnej tablicy ekspozycyjnej.

Siła reklamy outdoorowej

Zarówno ścianki plenerowe jak i stojaki zewnętrzne należą do klasycznych nośników reklamy, które  cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród Klientów. Siła przekazu tego rodzaju nośników reklamowych polega na możliwości docierania do zwiększonej liczby odbiorów. Jako ekspozytory tymczasowych lub stałych treści, przyciągają wzrok nawet przypadkowych przechodniów, tym samym zwiększając rozpoznawalność naszej usługi, produktu lub prezentowanych treści.

Cechy wspólne

Dostępne w naszym sklepie ścianki plenerowe oraz stojaki zewnętrzne, zaprojektowano w taki sposób, aby z powodzeniem można je wystawiać na zewnątrz bez obawy o wsad tablic. W obu przypadkach rodzaje zabezpieczeń zastosowane w konstrukcji, w stu procentach chronią zamieszczane treści.

Konstrukcja produktów przedstawionych w kategorii wytworzona jest z najwyższej klasy aluminium, które nie koroduje pod wypływem czynników pogodowych – deszczu, śniegu, wiatru lub w efekcie poddania długotrwałemu nasłonecznieniu. Wysoki standard wykorzystanego materiału powoduje, że całość jest też mniej podatna na zniszczenia mechaniczne – zadrapania, wgniecenia lub odpryski.

Oba typy reklamy zewnętrznej zaopatrzone są w podobne mechanizmy stabilizacyjne. W zależności od modelu, jego ciężaru oraz budowy, zastosowano dwa rodzaje podstaw, zapewniających stabilność konstrukcji. Mają Państwo do wyboru podstawę okrągłą lub prostokątną z lakierowanego metalu lub betonową. Waga stabilizatorów rozpoczyna się od 10/15 kg. Standardowo każda noga konstrukcji zakończona jest jednym ciężarem, natomiast jeśli wiemy, że ścianka lub stojak staną w miejscu przewiewnym, warto zainwestować w dodatkowe obciążniki.

Ścianka i stojak – podstawowe różnice i potencjalne zastosowania

Podstawową różnicą pomiędzy ścianką, a stojakiem jest oczywiście ilość tablic ekspozycyjnych. Jeśli zależy nam na eksponowaniu całych ciągów treści, to zdecydowanie bardziej godne polecenia są ścianki wystawiennicze zewnętrze. Przy czym musimy mieć pewność, iż dysponujemy wystarczającym miejscem do ich rozstawienia. Dodatkowo, istotnego znaczenia nabiera też długość komunikatu, czyli ilość informacji umieszczanych na tablicach. Ścianka plenerowa przyciąga wzrok pod warunkiem odpowiedniego skomponowania treści i nie pozostawiania pustych miejsc. Z tego względu sprawdzą się nie tylko do ekspozycji reklamy, ale też jako miejsce z informacjami turystycznymi, pracami plastycznymi przed domami kultury lub muzeami. Co istotne, ścianki można z powodzeniem powiększać o kolejne segmenty tablic, czego nie możemy zrobić w przypadku stojaka.

Z kolei stojaki plenerowe ze względu na ograniczoną pojemność tablic, idealnie prezentują się przed sklepami, marketami, restauracjami lub barami, informując o bieżących promocjach lub z menu oraz jako stałe lub czasowe tablice ogłoszeń przed instytucjami państwowymi i/lub samorządowymi.

System potrójnego zabezpieczania treści

Oferowane przez nas ścianki i stojaki plenerowe, zaopatrzone są w potrójny mechanizm ochrony treści. Tablica oprócz odpornej na wilgoć ramy (zatrzaskowej lub na zawiasy), wyposażona jest w wysokiej jakości uszczelkę gumową.

Aby przystosować produkty do zewnętrznego zastosowania, na ich wyposażeniu znajduje się folia antyodblaskowa do tablicy. Po pierwsze, folia z filtrem UV powoduje, iż światło słoneczne odbija się od ekspozytora, dzięki czemu łatwiej przeczytać lub oglądnąć treść nawet z większej odległości. Po drugie natomiast, folia taka jest zazwyczaj grubsza, niż stosowane standardowo. Nadaje tablicy większą wytrzymałość, chroniąc również zamieszczane informacje przed blaknięciem.

Do ścianek i stojaków zewnętrznych dodajemy większą ilość sprężynek dociskowych, wzmacniających docisk profilu aluminiowego do tablicy i folii. Wszystko po to, aby mieć pewność, iż nasze produkty zachowują możliwie najwyższą odporność na czynniki pogodowe.

Montaż

Każdy oferowany produkt zawiera instrukcję oraz kluczyk do montażu. Ścianki i stojaki zaprojektowano tak, aby można szybko i sprawnie, a co najważniejsze bez konieczności wykorzystywania dodatkowych narzędzi, składać i rozkładać zawsze wtedy, gdy pojawia się taka potrzeba lub konieczność.

——————

Jeśli nie mają Państwo pewności jaką ściankę wystawienniczą zewnętrzną wybrać, zapraszamy do artykułów w aktualnościach, gdzie podpowiadamy jak dokonać właściwego wyboru. Linki poniżej:

Ścianka wystawiennicza zewnętrzna jako forma reklamy zewnętrznej. Dlaczego warto?

Wystawy plenerowe – jakie ścianki wystawiennicze zewnętrzne polecamy

© 2021 pelnoreklam.pl
Filtry
Filtruj wg ceny