0

Aktualności

Potykacze reklamowe – co warto o nich wiedzieć

Potykacze reklamowe

Dzisiejsza reklama to nie tylko świat mediów, telewizji i internetu. Ważną rolę w dalszym ciągu odgrywają różnego typu stojaki reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne. Wśród nich prym wiodą potykacze reklamowe i stojaki zewnętrzne. Potykacze sprawdzają się świetnie jako klasyczne i ponadczasowe nośniki reklamowe. Przychodzą nam na myśl jako pierwsze, w sytuacji gdy chcemy zareklamować nasz towar, sklep, usługę lub jakieś wydarzenie i potrzebujemy do tego odpowiedniego prezentera reklamowego. 

Potykacze i stojaki uliczne są efektywną, tanią i skuteczną formą reklamy. Umieszczone w ruchliwym miejscu w galerii handlowej lub na chodniku bardzo szybką potrafią przykuć uwagę i wzrok przechodniów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoja reklama i oferta zostanie zauważona.

Ich prosta konstrukcja i łatwość obsługi czynią z nich niezbędny i ponadczasowy produkt używany podczas promocji w sklepie, przy reklamie produktów lub usług. Stojąc przed sklepem, biurem podróży, salonem kosmetycznym i fryzjerskim, restauracją, hotelem, bankiem lub innym punktem handlowym zapraszają do wejścia do środka i skorzystania z reklamowanej oferty.

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest kilka rodzajów potykaczy i stojaków zewnętrznych. Oferujemy potykacze z tablicami zatrzaskowymi, potykacze z PCV, potykacze stalowe, potykacze suchościeralne, stojaki na sprężynach oraz stojaki na podstawie z tworzywa, które wypełniamy wodą lub piaskiem. Występują one w różnych wersjach, stylach i rozmiarach. Mogą być dwustronne lub jednostronne, eksponować plakaty w pionie lub poziomie, anodowane na srebrno lub malowane proszkowo, mogą służyć do pisania po nich pisakami suchościeralnymi oraz mogą być wyposażone w tablice na logo lub kieszeń na ulotki.

Najpopularniejszą grupę stanowią potykacze aluminiowe o lekkiej i prostej budowie oraz potykacze zewnętrzne, ciężkie i solidne konstrukcje. Większość potykaczy zbudowana jest na bazie dobrze znanej tablicy przymykowej, pozostałe do ekspozycji plakatów wykorzystują gablotę, kieszeń samoprzylepną lub powierzchnię z blachy tablicowej. Stojaki występują w różnych formatach. Najbardziej pokupne to potykacz A1 oraz potykacz B1.

Potykacze na zamówienie

Możliwa jest też realizacja zamówienia potykaczy o niestandardowych parametrach. Wszystkie produkty wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów. Cechuje je precyzja wykonania oraz trwała konstrukcja, a wszystko to w połączeniu z przystępną ceną czyni naszą ofertę atrakcyjną. Znaczna część potykaczy dostępna jest w krótkim terminie od 2 do 5 dni roboczych, lecz czasem możliwa jest wysyłka w tym samym dniu, w którym otrzymaliśmy zamówienie.

Zapraszamy do sklepu

Potykacze reklamowe

Szeroki wybór potykaczy reklamowych

Do sklepu

Udostępnij!

EnglishGermanPolishRussian