0

Aktualności

Ramki plastikowe uchwyty podstawy i inne akcesoria reklamowe

Ramki plastikowe uchwyty podstawy i inne akcesoria reklamowe

Ramki plastikowe to bardzo popularny i sprawdzony produkt z branży reklamowej i POS. Stanowią one idealną alternatywę dla droższych tablic i ramek aluminiowych. Ramki plastikowe wykonane są z mocnego i niełamliwego tworzywa sztucznego. Dostępne są w kilku kolorach. Szarym, niebieskim, żółtym, czerwonym, białym, pomarańczowym, zielonym, czarnym, srebrnym i bezbarwnym.

Występują w rozmiarach od A6 do A1 (najbardziej popularna to ramka plastikowa A4), w wersji pionowej i poziomej. Plakat lub inną informację wsuwamy poprzez szczelinę umieszczoną na krótkim boku – w wersji pionowej, lub na dłuższym boku – w wersji poziomej. Plakat możemy eksponować jedno lub dwustronnie.

Ramki z tworzywa idą w parze z ogromną gamą akcesoriów, co powoduje, że mogą być używane i montowane na wiele sposobów.

Możemy tu wymienić przykładowo: stopki do postawienia ramki, uchwyty magnetyczne, uchwyty z przyssawką, uchwyty samoprzylepne, uchwyty wyposażone w otwory montażowe, uchwyty z haczykiem do zawieszania, klipsy, uchwyty do połączenia ramki z rurką oraz nogi i podstawy.

W celu zabezpieczenia plakatu w ramce plastikowej, używamy kieszeni foliowej „U” z folii PCV antyrefleks.

Ramki plastikowe plakatowe możemy używać wewnątrz i na zewnątrz. Ich zaletą jest trwałość, łatwość obsługi i możliwość wielokrotnego użytku. Ramki plastikowe są wykorzystywane w wielu miejscach, głównie w sklepach i firmach produkcyjnych do prezentowania opisów produktów i instrukcji. Możemy to zrobić np. z a pomocą przeglądarki. Z uwagi na ich wszechstronność i dostępne akcesoria doskonale sprawdzają się także w takich miejscach jak biura, restauracje, hotele, magazyny.

Zapraszamy do sklepu

Ramki plastikowe

Do sklepu

Udostępnij!

EnglishGermanPolishRussian