0

Aktualności

Ścianka wystawiennicza i ekspozycyjna – kilka wskazówek.

Ścianki wystawiennicze i ekspozycyjne to produkty służące do ekspozycji i prezentacji większej ilości plakatów. Wykorzystywane są głównie na różnych imprezach czy wystawach lub stanowią element wystroju danego miejsca.

Ścianki takie możemy często spotkać w bibliotekach, szkołach, muzeach, teatrach, domach kultury i innych placówkach, firmach, a także w plenerze na miejskim rynku lub innym często odwiedzanym miejscu. W miejscach tych częstokrotnie organizowane są wystawy artystyczne, historyczne lub okolicznościowe, w których istnieje potrzeba użycia systemu wystawienniczego składającego się ze ścianek wystawienniczych i ścianek plenerowych.

W ściankach tych z powodzeniem możemy prezentować i eksponować plakaty, fotografie, grafiki i druki, a także prace plastyczne uczniów. Możliwości ich wykorzystania i usytuowania są niemal nieograniczone.

Oferowane przez nas ścianki plakatowe zbudowane są na bazie tablic zatrzaskowych, które przymocowane są do aluminiowych nóg. Tablice mogą mieć różną wielkość oraz mogą być zamocowane w pionie lub w poziomie. W ramie możemy umieścić jeden plakat lub planszę dostosowane do wielkości danej tablicy albo kilka mniejszych.

Ścianki prezentacyjne składają się z co najmniej dwóch lub trzech paneli ale można je rozbudować o kolejne tworząc swego rodzaju ciąg wystawienniczy. W naszym sklepie oferujemy także ścianki piętrowe, w których tablice występują na dwóch poziomach. Ściany wystawiennicze występują w wersji prostej (sztywnej), to znaczy ustawione są w linii prostej oraz w wersji elastycznej na zawiasach, w której panele ułożone są pod różnym kątem, tworząc zygzak. W niedługim czasie planujemy wprowadzić do oferty ścianki plenerowe, których konstrukcja pozwala na korzystanie z nich na zewnątrz.

Zapraszamy do sklepu

Ścianki wystawiennicze

Do sklepu

Udostępnij!

EnglishGermanPolishRussian