0

Aktualności

Stojaki z plexi i ekspozytory

Stojaki z plexi

W sklepie pelnoreklam.pl mamy szeroki wybór stojaczków z plexi oraz stojaczków z tworzywa PET i PCV. Oczywiście najpopularniejsze wśród klientów są stojaczki z pleksi (akrylu, plexiglasu), które mają ugruntowaną pozycję na polskim i zagranicznym rynku.

O popularności plexi jako podstawowego materiału do produkcji stojaczków menu, stojaczków informacyjnych i innych przesądza charakterystyka tego tworzywa.

Po pierwsze, stojaczki z plexi wyglądają elegancko, ich brzegi są gładkie i błyszczące.

Po drugie, plexi jest sztywna i daje się łatwo formować.

Po trzecie, pleksi jest wysoce przezroczysta i nie żółknie, a ponadto występuje w różnych kolorach, co ma dodatkowy walor dekoracyjny.

Wszystkie te cechy decydują o tym, że tworzywo to jest bardzo często wykorzystywane w reklamie, architekturze, przemyśle oraz innych branżach. Alternatywą dla akrylu w sektorze reklamowym są tworzywa takie jak na przykład PET czy PCV. Nie wyglądają może tak atrakcyjnie jak plexi, ale także nadają się do produkcji stojaczków na menu, plakat czy informację. Ich zaletą jest niewątpliwie niższa cena.

Stojaki z plexi zastosowanie

Stojaczki z plexi i ekspozytory z plexi używane są w wielu miejscach, szczególnie w restauracjach i barach, biurach obsługi klienta, poczekalniach i recepcjach, sklepach, bankach czy biurach. Oczywiście są to tylko przykłady najbardziej charakterystycznych miejsc i lokalizacji, które nie wyczerpują możliwości ich użycia i przeznaczenia. Wszystko zależy od konkretnego klienta i celu, jaki chce osiągnąć, kupując dany stojaczek czy ekspozytor z plexi.

Stojaczki reklamowe z plexi mogą prezentować różne informacje. Mogą to być na przykład karty menu, wizytówki, cenniki, ceny, oferty, wiadomości, znaki czy instrukcje, a także materiały reklamowe i plakaty.

Ekspozytory reklamowe z plexi oraz podstawki służą do ekspozycji i prezentacji różnych produktów w sklepach. Wymienić tu należy ekspozytory na obuwie, okulary, telefony, biżuterię, długopisy, zegarki.

Oferowane przez nas stojaczki mają różne kształty, formy i wymiary. Najbardziej popularne są stojaczki w formacie A4, A5 i 1/3A4. Stojaczki występują w pionie lub w poziomie, są pochyłe lub proste. Wyszczególnić możemy stojaki w kształcie litery T, L, A, U czy S. Ponadto sprzedajemy stojaczki o podstawie trójkątnej lub kwadratowej, stojaczki kombinowane i wielostronne. Uzupełnieniem oferty są stojaczki, które wykorzystują plexi oraz inny materiał. Przykładem niech będą stojaczki blatowe z podstawą drewnianą lub podstawką aluminiową lub stalową. Na zakończenie możemy wspomnieć, iż przyjmujemy zamówienia na stojaczki i ekspozytory indywidualne, które mają różne kształty i formaty, dopasowane do wymagań klienta. W takiej sytuacji prosimy o przesyłanie zapytań na maila.

Zapraszamy do sklepu

Stojaczki z plexi

Do sklepu

Udostępnij!

EnglishGermanPolishRussian