0

Aktualności

Tabliczki przydrzwiowe tabliczki biurowe

Tabliczki przydrzwiowe, biurowe oraz tabliczki informacyjne są używane głównie do oznaczania biur, szpitali, szkół oraz innych miejsc i pomieszczeń. Przekazują one informację o firmie, o komunikacji wewnątrz budynku, pozwalają odwiedzającym, petentom oraz klientom zorientować się czy są we właściwym miejscu. Tabliczki po prostu mówią kto lub co jest za drzwiami.

W sklepie Pełno Reklam mamy różnego typu tabliczki przydrzwiowe:

  • aluminiowe wypukłe tabliczki,
  • tabliczki płaskie,
  • tabliczki modułowe (panelowe),
  • biurowe kieszenie aluminiowe,
  • tabliczki zatrzaskowe 
  • tabliczki przydrzwiowe z plexi.

Tabliczki przydrzwiowe – zastosowanie.

Część z tych produktów może być mocowana bezpośrednio na drzwiach lub na ścianie za pomocą kołków z wkrętami, taśmy klejącej lub kołków dystansowych. Te funkcjonalne tabliczki zostały tak zaprojektowane, aby umieszczać w nich wymienne wkłady wydrukowane na papierze lub do umieszczania stałej grafiki. Tego typu tabliczki są proste w obsłudze, więc informacja może być aktualizowana z łatwością. Produkty te w większości wykonane są z aluminium, plexi oraz tworzyw.

Prezentowane tutaj tabliczki mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów tabliczek przydrzwiowych, które posiadają różne wymiary, budowę oraz kolory.

Tabliczki informacyjne są produktem, który niewątpliwie spełnia swoją rolę. Wykorzystywane na wiele sposobów, pozwalają uprościć komunikację w danym budynku, kierując do odpowiednich miejsc i osób.

Zapraszamy do sklepu

Tabliczki przydrzwiowe

Do sklepu

Udostępnij!

EnglishGermanPolishRussian