0

Wysyłka i płatność

WYSYŁKA

Koszt wysyłki kurierem na terenie Polski:

  • 20,00 zł/netto – gdy wybrano formę płatności przedpłata lub przelew 14 dni
  • 24,00 zł/netto – gdy towar wysyłamy za pobraniem

Gdy wartość zamówienia wyniesie mniej niż 100,00 zł netto, to do powyższych kwot doliczymy opłatę manipulacyjną w wysokości 8,00 zł/netto.

Koszt wysyłki jest stały bez względu na ilość paczek.

UWAGI

Większość produktów wysyłamy do 5 dni roboczych.

Jeżeli chcielibyście Państwo otrzymać zamówione produkty wcześniej, to prosimy o umieszczenie takiej uwagi w zamówieniu – sprawdzimy co da się zrobić. Szybsza wysyłka dotyczy szczególnie małych produktów, takich jak stojaczki i ekspozytory z plexi, ramki plastikowe, folie ochronne do potykaczy i tablic, ramki aluminiowe i sprężynkowe, stojaki na foldery a także niektórych kieszeni plakatowych i tabliczek przydrzwiowych A4 i A5. Oczywiście istnieje możliwość wcześniejszej wysyłki większych produktów takich jak gabloty aluminiowe, tablice owz, potykacze czy ścianki wystawiennicze ale w sytuacji zamówienia małych ilości. O takiej możliwości zostaniecie Państwo powiadomieni.

Gdy stwierdzimy, że termin realizacji będzie dłuższy niż pięć dni roboczych, niezwłocznie poinformujemy Państwa o tym fakcie mailem.

Zamówione produkty reklamowe wysyłamy firmą kurierską, która w 90% dostarcza przesyłkę następnego dnia roboczego. Za dodatkową opłatą dostawa może zostać zrealizowana w sobotę lub kurier (w wybranych lokalizacjach) może dostarczyć przesyłkę przed południem. Towar umieszczony jest w opakowaniu kartonowym i odpowiednio zabezpieczony przekładkami lub wypełniaczem. Mimo dobrych zabezpieczeń, przesyłka może zostać uszkodzona w transporcie. W związku z tym, bardzo prosimy o dokładne sprawdzenie opakowania. Często delikatne wgniecenie na opakowaniu oznacza zniszczenie zawartości. Gdy stwierdzicie już Państwo, że przesyłka została uszkodzona w transporcie lub zawiera braki, prosimy o niezwłoczne spisanie protokołu szkody z kurierem, a protokół prosimy przesłać na naszego maila biuro@pelnoreklam.pl najpóźniej następnego dnia. Po otrzymaniu protokołu szkody uruchomimy procedurę reklamacyjną.

W przypadku stwierdzenia braków lub niezgodności towaru z zamówieniem już po dostawie, prosimy o przesłanie informacji na maila biuro@pelnoreklam.pl, a my od razu przystąpimy do wyjaśnienia problemu.

PŁATNOŚĆ

– płatność za pobraniem: zapłata gotówką kurierowi w momencie odbioru przesyłki

– przedpłata lub przelew 14 dni: wpłaty dokonujemy na poniższe konto:

PEŁNO REKLAM

Elżbieta Świeboda

Ul. Łukasiewicza 61a

38-460 Jedlicze

Numer konta: 07 8636 1028 2002 1402 9187 0001

Bank Spółdzielczy w Rymanowie, Oddział w Jedliczu

SWIFT: POLUPLPR

Tytuł przelewu: numer zamówienia lub numer pro-formy

EnglishGermanPolishRussian