0
Filtruj

Ścianki i stojaki wystawiennicze zewnętrzne – sposób na bycie widocznym w plenerze

W niniejszej kategorii przedstawiamy Państwu produkty dedykowane do ekspozycji zewnętrznej. Znajdują się tutaj ścianki wystawiennicze zewnętrzne do prezentowania większej ilości treści informacyjnej i/lub reklamowej. Drugi rodzaj produktów, to stojaki zewnętrzne, które składają się głównie z pojedynczej, jednostronnej lub dwustronnej tablicy ekspozycyjnej.

Siła reklamy outdoorowej

Zarówno ścianki plenerowe jak i stojaki zewnętrzne należą do klasycznych nośników reklamy, które  cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród Klientów. Siła przekazu tego rodzaju nośników reklamowych polega na możliwości docierania do zwiększonej liczby odbiorów. Jako ekspozytory tymczasowych lub stałych treści, przyciągają wzrok nawet przypadkowych przechodniów, tym samym zwiększając rozpoznawalność naszej usługi, produktu lub prezentowanych treści.

Cechy wspólne

Dostępne w naszym sklepie ścianki plenerowe oraz stojaki zewnętrzne, zaprojektowano w taki sposób, aby z powodzeniem można je wystawiać na zewnątrz bez obawy o wsad tablic. W obu przypadkach rodzaje zabezpieczeń zastosowane w konstrukcji, w stu procentach chronią zamieszczane treści. Czytaj więcej

© 2022 pelnoreklam.pl
Filtry
Filtruj wg ceny