0

Gablota zewnętrzna wisząca

 

Najlepsza na rynku gablota przeznaczona do użytku zewnętrznego.

Oferowana przez nas gablota zewnętrzna wisząca to świetny wybór wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba ekspozycji plakatów, ofert, informacji, komunikatów na zewnątrz, na dworze. Świetnie nadaje się do prezentacji oferty na zewnątrz sklepu. Wykorzystywana jako gablota informacyjna i ogłoszeniowa na różnych budynkach, na fasadach dworców kolejowych. Możemy w niej umieścić informacje o nadchodzących wydarzeniach, spektaklach. Kupowana przez wspólnoty mieszkaniowe. Gablota jest zaopatrzona w zamek, który zabezpiecza przed otwarciem przez nieupoważnione osoby.

Nasza wisząca gablota zewnętrzna jest najpopularniejszym i najodpowiedniejszym produktem, który zapewni pełną ochronę umieszczonych w niej informacji. Jeśli szukacie dobrze wykonanej i trwałej naściennej gabloty zewnętrznej, to nasz produkt spełni oczekiwania w stu procentach.

Jak zbudowana jest gablota przeznaczona na zewnątrz?

1. Profil.

Zamykana gablota zewnętrzna to produkt solidny i wytrzymały. Zbudowana została z anodowanego srebrnego profilu aluminiowego o nowoczesnym wyglądzie. Jej mocny profil ma szerokość 60 mm i głębokość 45 mm. Głębokość wewnętrzna gabloty wynosi 32 mm.

2. Blacha.

Tylny panel to blacha stalowa powlekana, lakierowana w kolorze białym. Istnieje możliwość użycia blachy w innym kolorze. Do przeszklenia uchylnego panelu zastosowano bezpieczną szybę hartowaną o grubości 4 mm.

3. Przeszklenie.

Szkło takie jest wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz bardziej odporne na pękanie. Co więcej, proces hartowania szkła powoduje, że staje się ono odporne na działanie niskich temperatur w czasie mrozów, a także wytrzymuje wysokie temperatury w czasie upałów. Dodatkowo zastosowanie takiego szkła w gablocie zewnętrznej, podyktowane jest troską o bezpieczeństwo ludzi, ponieważ zwykłe szkło mogłoby stanowić zagrożenie w przypadku jego rozbicia.

Gablota zewnętrzna wisząca może być także przeszklona poliwęglanem z filtrem UV. Opcja taka jest dostępna w naszym sklepie. Zaletą poliwęglanu jest odporność na rozbicie oraz działanie promieni UV. Materiał ten jest także przeźroczysty i lekki, stanowi więc doskonałą alternatywę dla szkła.

Gablota posiada szeroki profil, który jest sztywny i wytrzymały.
Gablota posiada szeroki profil, który jest sztywny i wytrzymały.

Czy gablota posiada siłowniki lub podpórki ułatwiające podnoszenie skrzydła?

Drzwi w tej gablocie są otwierane do góry, a kąt otwarcia wynosi 55 stopni. Na życzenie istnieje możliwość wykonania gabloty, w której drzwi otwierają się na bok. Zawiasy są trwałe i niewidoczne z zewnątrz, wobec tego produkt wygląda estetycznie i profesjonalnie. Podczas otwierania, drzwi są podtrzymują podpórki (dotyczy to mniejszych formatów) lub przez dwie sprężyny gazowe (występują od formatu 9xA4). Duże gabloty oznaczają duży ciężar, dlatego też użycie siłowników pomaga podczas wymiany informacji.

Sprężyna gazowa w gablocie zewnętrznej
Sprężyna gazowa w gablocie zewnętrznej

Czy gablota zewnętrzna wisząca jest wodoszczelna?

Tak, nasza gablota zewnętrzna wisząca jest wodoszczelna. Z uwagi na fakt, że jest to gablota outdoor, to musi być ona wodoszczelna. Aby to osiągnąć, producent zastosował pełne gumowe uszczelnienie w trzech miejscach. Co więcej górny profil całkowicie zachodzi na dolny tworząc przez to dodatkową barierę przed wodą. W gablotach użytkowanych na zewnątrz często można zaobserwować zaparowane szyby. Aby temu przeciwdziałać wykonano otwory wentylacyjne, które umożliwiają przepływ powietrza.

Widoczna uszczelka oraz wewnętrzny profil w gablocie informacyjnej zewnętrznej
Widoczna uszczelka oraz wewnętrzny profil w gablocie informacyjnej zewnętrznej

Jakie są standardowe rozmiary gabloty?

Gablota zewnętrzna występuje standardowo w 10 rozmiarach:

 • 4xA4, 6xA4, 8xA4, 9xA4, 12xA4, 15xA4, 18xA4, 21xA4, 24xA4, 27xA4.

Na życzenie istnieje możliwość wykonania gabloty pod dowolny wymiar.

Poszukuję gabloty na zewnątrz w innym kolorze niż srebrna. Czy istnieje możliwość pomalowania gabloty w wybranym kolorze?

Tak, jest taka opcja. Możemy pomalować profil gabloty w dowolnym kolorze z palety RAL. Prosimy o kontakt w celu wyceny takiej usługi.

Gablota zewnętrzna wisząca cena.

Nasza gablota zewnętrzna prezentuje się bardzo atrakcyjnie biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Najtańsza gablota 4xA4 zewnętrzna kosztuje 549,00 zł/netto, natomiast gablota w formacie 27xA4 kosztuje tylko 1130,00 zł.

W ofercie dostępna jest również ta sama gablota zewnętrzna z oświetleniem LED.

 

Główne cechy:

 • zamykana gablota zewnętrzna wisząca jest solidna i wytrzymała
 • jest to gablota magnetyczna – posiada białe plecy z blachy stalowej (mocowanie kartek za pomocą magnesów)
 • jest to gablota wodoodporna i wodoszczelna dzięki specjalnie zaprojektowanemu profilowi i systemowi uszczelek
 • drzwi otwierane do góry lub na bok

 

Specyfikacja:

 • Formaty – 4xA4, 6xA4, 8xA4, 9xA4, 12xA4, 15xA4, 18xA4, 21xA4, 24xA4, 27xA4
 • Materiał ramy – aluminium anodowane
 • Plecy – biała blacha stalowa powlekana
 • Kolor – srebrny mat
 • Przeszklenie – bezpieczna szyba hartowana o grubości 4mm lub poliwęglan z filtrem UV o grubości 3mm
 • Mocowanie – na śruby
 • Sposób otwierania – do góry
 • Siłowniki (sprężyny gazowe) – tak – od formatu 9xA4
 • Podpórki – tak – do formatu 8xA4
 • Montaż – na ścianie
 • Ochrona przed otwarciem – jeden lub dwa zamki z kluczem
 • Wodoszczelna – Tak

 

Format gabloty

4xA4 (wym. wew. szer. 450 mm, wys. 624mm), 6xA4 (wym. wew. szer. 670 mm, wys. 624mm), 8xA4 (wym. wew. szer. 890 mm, wys. 624mm), 9xA4 (wym. wew. szer. 670 mm, wys. 930mm), 12xA4 (wym. wew. szer. 890 mm, wys. 930mm), 15xA4 (wym. wew. szer. 1110 mm, wys. 930mm), 18xA4 (wym. wew. szer. 1330 mm, wys. 930mm), 21xA4 (wym. wew. szer. 1550 mm, wys. 930mm), 24xA4 (wym. wew. szer. 1770 mm, wys. 930mm), 27xA4 (wym. wew. szer. 1980 mm, wys. 930mm)

Przeszklenie

szyba hartowana (standard) gr. 4mm, poliwęglan UV odporny na rozbicie gr. 3mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gablota zewnętrzna wisząca”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl