0

Parawan z plexi na kołach

 

Parawan z plexi na kołach, to rodzaj mobilnej przegrody. Głównym zamysłem do jego stworzenia była wcześniejsza i aktualna sytuacja związana z epidemią koronawirusa COVID-19. Wszystko to spowodowane jest rządowymi wymogami, które nakazują stosowanie odpowiedniej ochrony w pracy czy punktach usługowo-handlowych (więcej na ten temat: Mobilne systemy odgradzające. Co warto wiedzieć przed zakupem?).

Zakup parawanu z plexi na kołach, to doskonały sposób na zapewnienie dystansu społecznego. Szczególnie polecany do miejsc takich jak restauracje, zakłady fryzjerskie, zakłady pracy, biura. Nasz mobilny parawan pozwala odgrodzić i wydzielić na przykład dwa stanowiska pracy i w ten sposób stworzyć barierę ochronną. Zastosowanie plexi bezbarwnej pozwala na lepszą komunikację.

Parawan na kołach występuje w wersji dzielonej oraz pełnej.

W wersji dzielonej warstwa oddzielająca z plexi znajduje się na pewnej wysokości od podłoża. W niektórych sytuacjach takie rozwiązanie jest wystarczające dla klientów. Natomiast jeśli chcemy, aby rama z plexi zaczynała się zaraz nad ziemią, możemy wybrać wersję pełną.

Wymiar zewnętrzny (szer. x wys.)

700 x 1900mm, 800 x1900mm, 900 x 1900mm, tablica 800 x 900mm, wys. 1600mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Parawan z plexi na kołach”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl