0

Potykacz na plakaty

 

Potykacz na plakaty aluminiowy dwustronny z tablicami przymykowymi to nasz standardowy, najchętniej nabywany stojak reklamowy. Wykonany jest w całości z profili aluminiowych, anodowanych w kolorze srebrnym mat. Co istotne, inaczej niż w większości dostępnych na rynku potykaczy, anodowane są także jego nogi. Anodowanie, inaczej – eloksalacja, oprócz widocznych walorów estetycznych, zwiększa wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i korozję, a także chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Aluminiowy profil

Tablice zatrzaskowe zbudowane są z profilu aluminiowego o szerokości 32mm. Profil ten jest sztywny dlatego też najlepiej nadaje się na tablice, które używamy w potykaczach. Tablica posiada folię z PCV antyrefleks, której zadaniem jest ochrona plakatu przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, zamoczeniem, kurzem, działaniem promieni słonecznych i innymi niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Plecy wykonane są z mocnego i trwałego białego tworzywa sztucznego o grubości 1,5 mm. Tylny panel w tablicach można także wykonać z blachy stalowej ocynkowanej, dzięki czemu możecie Państwo użyć magnesów, które będą przytrzymywać plakat lub kilka mniejszych kartek.

Stabilny potykacz

Dodatkowo, w związku dodaniem blachy, zwiększa się waga takiego potykacza przez co staje się bardziej stabilny. Nogi w stojaku typu „A” (inna nazwa potykacza) wykonane są z rury aluminiowej prostokątnej. Na końcach nóg znajdują się czarne zaślepki, które stabilizują stojak. Potykacz ten możemy używać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Pamiętać musimy jednak, że potykacz ten nie jest wodoszczelny. Przy mocniejszym deszczu istnieje ryzyko, iż poster który w nim umieścimy – szczególnie w jego dolnej części – będzie lekko mokry. Mając to na uwadze, sugerujemy wydruk plakatów reklamowych na specjalnych materiałach, nośnikach wodoodpornych. Jeszcze innym sposobem chroniącym plakat przed zamoczeniem może być uzbrojenie tablicy w gumową uszczelkę, która zminimalizuje ryzyko dostania się wody do wewnątrz.

Potykacz na plakaty – zabezpieczenia

Kolejną opcją jest zastąpienie folii antyrefleksyjnej przez folię PCV z filtrem UV. Folia taka ma specjalne stabilizatory UV, które powodują, że taka formatka jest bardziej odporna na działanie promieni słonecznych, przez co wydłuża trwałość i przejrzystość folii. Ważnym elementem potykaczy jest ogranicznik rozstawu nóg. Pełni on rolę specjalnego zawiasu, który utrzymuje potykacz pod odpowiednim kątem i chroni go przed samoczynnym złożeniem (PS. Dostępna jest także tańsza wersja potykacza bez ogranicznika, z łańcuszkiem).

Różne wersje potykaczy na plakaty

Potykacze reklamowe występują w trzech wersjach, biorąc pod uwagę narożniki w tablicach. Dostępne są naroża prostokątne, zaokrąglone z tworzywa w kolorze popielatym oraz zaokrąglone chromowane. Wybór pozostawiamy klientowi. Aby zwiększyć atrakcyjność stojaka lub jeżeli klient chce zsynchronizować go zgodnie z kolorystyką obowiązującą w firmie, możemy pomalować profile na dowolny kolor z palety RAL. Nie jest też dla nas problemem, aby wykonać nadruk logo na profilu.

Ciekawym sposobem na dodatkowe wykorzystanie potykacza jest zamocowanie na ograniczniku kieszeni z pleksi lub z drutu, w której umieścimy ulotki reklamowe. Potykacz możemy  wykonać w dowolnym rozmiarze. Standardowo sprzedajemy go w formacie dostosowanym do ekspozycji plakatów A2, A1, A0, B2, B1, B0.

Potykacz można wykonać z tablicami zatrzaskowymi o profilu 20mm i 25mm. Zachęcamy Państwa do zakupu. W zamian dostaniecie Państwo naprawdę solidny i trwały produkt, który został wyprodukowany przez polskiego producenta.

Wysyłka

Potykacze wysyłamy do 5 dni roboczych. W sytuacji „awaryjnej” możemy je wysłać nawet w tym samym dniu pod warunkiem, że będą dostępne na magazynie i zamówienie otrzymamy maksymalnie do godziny dziesiątej.

 

Potykacz na plakaty – dodatkowe zdjęcia.

1. Potykacz na plakaty widok z boku.

Potykacz na plakaty widok z boku

 

2. Otwarty profil w potykaczu.

 

Otwarty profil w potykaczu

 

3. Potykacz na plakaty z narożami prostokątnymi.

Potykacz na plakaty z narożami prostokątnymi

Wielkość plakatu

A2 (420x594mm), A1 (594x841mm), A0 (841x1189mm), B0 (1000x1400mm), B1 (700x1000mm), B2 (500x700mm)

Narożniki tablicy

zaokrąglone (z tworzywa), prostokątne, zaokrąglone chromowane

Wersja potykacza

2-stronny, 1-stronny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Potykacz na plakaty (format A2, A1, A0, B2, B1, B0)”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl