0

Potykacz na sprężynach, to kolejny obok potykacza na podstawie, ciężki a przez to stabilny stojak, przeznaczony do reklamy zewnętrznej. Wyposażony w te same wytrzymałe sprężyny i stalowy element łączący je z dwoma tablicami owz. Stalowa podstawa w kształcie przypomina literę „H” i ma kolor czarny. Jej głębokość wynosi 76 cm (format A1) oraz 96 cm (format B1), a szerokość 67 cm (wymiar A1) oraz 78 cm (wymiar B1).

Potykacz na sprężynach – doskonały do użytku na zewnątrz

Sprężyny wykonane są z wysokogatunkowej stali sprężynowej, ocynkowanej i pomalowanej proszkowo w kolorze czarnym. Sprężyny te umożliwiają bezproblemowy ruch wahadłowy tablic w czasie silnego wiatru. Stalowa podstawa jest wyposażona w stopki o regulowanej wysokości, które pomagają wypoziomować stojak. Potykacze te są dostępne w dwóch formatach, dostosowanych do ekspozycji plakatów A1 (594×841 mm) bądź B1 (700 x1000 mm). Dzięki użyciu tablic zatrzaskowych wymiana plakatów jest bezproblemowa. Aby zwiększyć wodoszczelność możemy umieścić w tablicach dodatkowe uszczelki gumowe. Waga potykacza na sprężynach wynosi ok. 20 kg. Produkt ten świetnie sprawdza się jako zewnętrzny stojak na plakaty na sprężynach.

Umiejscowiony w pobliżu Twojego sklepu, biura, kawiarni, zakładu fryzjerskiego lub innego miejsca, dzięki umieszczonej w nim reklamie pomoże zyskać nowych klientów lub zachęcić przechodniów do zaciekawienia się Twoja ofertą.

Prezentowany potykacz zewnętrzny to produkt polski. Użyte materiały mają wysoka jakość, co gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie. Termin realizacji wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

Zachęcamy Państwa do zakupu naszego stojaka na sprężynach, któremu wiatr nie straszny.

Zdjęcia potykacza na sprężynach

1. Sprężyny umożliwiają ruch wahadłowy tablic.

 

Sprężyny umożliwiają ruch wahadłowy tablic

 

2. Mocna stalowa sprężyna w potykaczu.

Mocna stalowa sprężyna w potykaczu

 

3. Potykacz na sprężynach widok z boku.

Potykacz na sprężynach widok z boku

 

4. Potykacz na sprężynach – stalowa konstrukcja.

Potykacz na sprężynach stalowa konstrukcja

Format

A1 (594x841mm), B1 (700x1000mm)

Naroża w tablicy

zaokrąglone, prostokątne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Potykacz na sprężynach (format A1, B1)”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl