0

Ramka samoprzylepna magnetyczna

 

  • nowoczesna i estetyczna samoprzylepna ramka
  • tylna część jest samoprzylepna
  • ramkę przyklejamy do odtłuszczonych, czystych, płaskich powierzchni takich jak szkło, blacha, tworzywo
  • kartkę umieszczamy między dwiema foliami, w pionie lub w poziomie
  • taśma magnetyczna zamyka ramkę i tworzy szczelną kieszeń
  • formaty A5, A4 i A3
  • kolor czarny lub srebrny

Ramka samoprzylepna magnetyczna to doskonałe rozwiązanie na szybkie wyeksponowanie informacji. Jej atutem jest łatwy montaż i estetyka wykonania. Do tego możliwość mocowania na prawie każdej gładkiej powierzchni takiej jak szkło, ściana, plastik, metal czy płytki ceramiczne. Ramka samoprzylepna magnetyczna rozwiązuje problem brzydkich i nietrwałych kieszeni klejonych na ścianach, witrynach sklepowych czy drzwiach, które szpecą dane miejsce.

Ramkę samoprzylepną magnetyczną polecamy szczególnie do punktów, w których istnieje potrzeba częstej wymiany treści. I tak, będą to na przykład sklepy wielkopowierzchniowe czy markety rolno-budowlane. W miejscach tych mamy dużo regałów z produktami, często zmienia się oferta. Wystarczy tylko przykleić taką ramkę w odpowiednim miejscu i możemy już umieścić w niej kartkę z opisem produktu, czy jakiś plakat promocyjny. Ponadto produkt ten może służyć jako kieszeń informacyjna w miejscach użyteczności publicznej (urzędy, szpitale itp.), w których istnieje konieczność wywieszenia dużej ilości kartek z informacjami. Dzięki temu, że jest to kieszeń samoprzylepna, możemy przykleić ją na drzwiach czy ścianie.


Obsługa ramki jest bardzo prosta

Na początek musimy odkleić folię zabezpieczającą, która znajduje się z tyłu. Jest tam odpowiednia warstwa przezroczystego kleju, dzięki czemu ramka daje się łatwo przykleić.

Przed użyciem ramki magnetycznej należy ściągnąć białą folię z tylnej powierzchni, na której jest klej
Przed użyciem ramki magnetycznej należy ściągnąć białą folię z tylnej powierzchni, na której jest klej

Po umieszczeniu ramki w odpowiednik miejscu, należy umieścić kartkę pomiędzy dwiema foliami antyrefleksyjnymi. Folie po bokach mają czarne paski magnetyczne.

Podnieś górną ramkę w kieszeni magnetycznej i umieść w niej kartkę
Podnieś górną ramkę w kieszeni magnetycznej i umieść w niej kartkę

Po włożeniu plakatu, formatki te ściśle do siebie przylegają, tworząc zamkniętą i szczelną kieszeń. Co ciekawe, wykorzystanie taśmy magnetycznej sprawia, że możemy bez obaw otwierać i zamykać kieszeń – w sposób bezproblemowy – przez długi czas.

Kartka umieszczona w środku ramki samoprzylepnej magnetycznej
Kartka umieszczona w środku ramki samoprzylepnej magnetycznej
Format ramki

A5 (kolor ramki srebrny), A4 (kolor ramki czarny), A4 (kolor ramki srebrny), A3 (kolor ramki srebrny), A3 (kolor ramki czarny)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ramka samoprzylepna magnetyczna (format A5, A4, A3)”
© 2022 pelnoreklam.pl