0

Ścianka wystawowa zewnętrzna

Ścianka wystawowa zewnętrzna z tablicami OWZ służy do prezentacji plakatów, zdjęć, grafik na zewnątrz. Co raz więcej instytucji takich jak miasta, gminy, muzea, fundacje itp. organizuje wystawy plenerowe. Podmioty te potrzebują do tego solidnych produktów, dzięki którym takie wystawy dojdą do skutku i będą atrakcyjne, ale również bezpieczne dla oglądających. Nasze ścianki plenerowe to w 100% polski produkt. Użyte materiały gwarantują stabilność konstrukcji, trwałość i wygląd. Połączenia poszczególnych elementów są dobrze spasowane i wykonane. Mimo tego że ścianka przychodzi do klienta w elementach, łatwo ją złożyć. Specjalnie zaprojektowany profil nogi, pozwala na ułożenie ścianki pod kątem – w zygzak, w trójkąt lub kwadrat. Na pewno jest to dodatkowy atut tej ścianki OWZ zewnętrznej.

Wygodne i funkcjonalne tablice zatrzaskowe

Nasza ścianka plenerowa OWZ wyposażona jest w trzy aluminiowe tablice zatrzaskowe lub sześć – w przypadku wersji dwustronnej. Aby bardziej przystosować tablicę do warunków outdoorowych, na wyposażeniu znajduje się grubsza folia PCV (0,7mm) z filtrem UV. Jest ona bardziej wytrzymała niż standardowo używana folia o grubości 0,5mm, a filtr UV w pewnym stopniu zapewnia lepszą ochronę przed wyższą temperaturą. Co więcej, większa ilość sprężynek dociskowych zapewnia mocniejszy i pewniejszy docisk profilu do folii. Jest to istotne przy większych podmuchach wiatru. Trzecim elementem, który dodatkowo został umieszczony w tablicach, jest gumowa uszczelka. Jej zadaniem jest stworzenie akcesoryjnej ochrony przed wodą, która mogłaby się dostać pod folię.

Stabilne podstawy

Ważnym komponentem ścianek wystawienniczych plenerowych są podstawy. To od nich  zależy przecież stabilność całej konstrukcji. Na chwilę obecną klient ma do wyboru podstawę betonową okrągłą o wadze 29 kg.

 

Poniżej znajduje się zdjęcie naszej ścianki wystawowej zewnętrznej wykorzystanej na wystawie plenerowej.

Ścianka 1-stronna z tablicami zatrzaskowymi podstawy okrągłe betonowe
Ścianka wystawowa zewnętrzna 1-stronna z tablicami zatrzaskowymi podstawy okrągłe betonowe

 

Ścianka wystawowa zewnętrzna specyfikacja:

  • przeznaczona do ekspozycji plakatów, zdjęć, prac plastycznych na zewnątrz
  • ściankę możemy ustawić w linii prostej, w zygzak lub ustawić w trójkąt lub kwadrat
  • do ekspozycji służą aluminiowe tablice zatrzaskowe typu OWZ – otwórz-włóż-zamknij, z folią zabezpieczającą o grubości 0,7mm
  • noga z rury aluminiowej o średnicy 50mm
  • stabilność zapewniają podstawy ze stali lakierowanej: okrągła o średnicy 500 mm i wadze 15 kg lub prostokątna 400x800mm i wadze 23 kg
  • standardowo ścianka posiada 3 panele
  • za dopłatą można wyposażyć ściankę w dodatkowe panele
  • ścianka nie gwarantuje 100% wodoszczelności

Termin realizacji: do 10 dni roboczych.

 

UWAGA dotycząca ścianki wystawowej zewnętrznej:

Mimo, że jest to ścianka przeznaczona na zewnątrz, to musi być użytkowana przy sprzyjających warunkach pogodowych, tj. przy bezwietrznej pogodzie.

Ściankę należy ustawiać w miejscach osłoniętych od wiatru i na płaskim, stabilnym podłożu.

Ściankę składająca się z dwóch lub więcej paneli, musimy ustawiać pod kątem, w zygzak, kwadrat. 

W przypadku wystąpienia silnych wiatrów, ściankę należy zdemontować i umieścić w bezpiecznym miejscu.

Ścianka nie spełnia norm obciążenia wiatrem dla żadnej ze stref.

Sklep Pełno Reklam nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe użytkowanie ścianek i wynikłe z tego tytułu ewentualne szkody.


Zapraszamy do kategorii ścianki i stojaki wystawiennicze zewnętrzne, w której znajdziecie Państwo podobne produkty, przydatne do organizacji wystaw plenerowych.

Format (na plakat)

A1 pion (594 x 841mm) – 1-stronna, A1 pion (594 x 841mm) – 2-stronna, A0 pion (841 x 1189mm) – 1-stronna, A0 pion (841 x 1189mm) – 2-stronna, B1 pion (700 x 1000mm) – 1-stronna, B1 pion (700 x 1000mm) – 2-stronna, B0 pion (1000 x 1400mm) – 1-stronna, B0 pion (1000 x 1400mm) – 2-stronna

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ścianka wystawowa zewnętrzna (format A1, A0, B1, B0)”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl