0

Tablica plakatowa

 

W jaki sposób można najlepiej wyeksponować plakat reklamowy? Jakiego nośnika należy użyć, jeżeli często wprowadzamy promocję w naszym sklepie lub prowadzimy kampanię reklamową?       W sytuacjach jak wyżej, doskonale sprawdzi się tablica plakatowa o szer. 20 mm.

Jest to elegancka rama aluminiowa, której profil został anodowany w kolorze srebrnym matowym. Konstrukcja aluminiowa o szerokości 20 mm wygląda bardzo ciekawie, umieszczone w nim plakaty przykuwają uwagę i prezentują się bardzo atrakcyjnie. W tablicy zatrzaskowej doskonale wyglądają zarówno małe postery A5, A4, A3 jaki te większe A1, B1 czy A0.

Tablica plakatowa zatrzaskowa ma to do siebie, że pozwala na szybką wymianę informacji, a wszystko to dzięki prostemu ale genialnemu patentowi. System ten za pomocą małych, stalowych blaszek, łączy ze sobą dwa profile, tj. dolny zwany też bazowym, który pozostaje nieruchomy oraz górny – ruchomy, który przy pociągnięciu daje się łatwo otworzyć. Po umieszczeniu plakatu w profilu bazowym, kładziemy na nim folię bezbarwną, która go utrzymuje we właściwym miejscu, ale głównie zabezpiecza przed uszkodzeniem i przypadkowym wyciągnięciem.

Tablica plakatowa sposób użytkowania

Gdy folia zabezpieczająca jest osadzona, prostym ruchem zamykamy, zatrzaskujemy cztery boki, które ściśle dociskają płytę. Pozostaje już tylko montaż tablicy do ściany. W tablicy są wywiercone specjalne otwory, poprze które wkręcamy odpowiednie kołki. Jeżeli nie mamy możności przykręcenia tablicy do podłoża, to możemy ją przykleić. W takiej sytuacji tablica plakatowa aluminiowa wyposażona jest w bardzo mocną, przemysłową taśmę samoprzylepną, która utrzyma naszą ramę na ścianie.

Doskonała tablica do wewnątrz

Tablica może mieć naroża zaokrąglone chromowane lub prostokątne a wybór należy do klienta. Na życzenie klienta możemy pomalować tablicę, co dodatkowo zwiększa jej zdolność przyciągania uwagi. Produkt ten nie jest wodoszczelny. Bardziej nadaje się do używania wewnątrz pomieszczeń, a na zewnątrz w miejscach, które chronią przed deszczem. Towar wysyłamy w opakowaniu kartonowym zbiorczym.

Prosimy pamiętać, że tablice dostosowujemy są do wielkości plakatu. Jeżeli ważny jest dla Państwa wymiar zewnętrzny tablicy to prosimy o informację.

Termin realizacji to zazwyczaj 5 dni roboczych. Przy większej ilości zamówionych tablic, termin ustalamy indywidualnie. Informujemy, że nie mamy minimów ilościowych, od których przyjmujemy zamówienia.

Format (na plakat)

A5, A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1

Naroża w tablicy

zaokrąglone (chromowane), prostokątne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tablica plakatowa (profil 20mm, naroża zaokrąglone)”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl