0

Tabliczka przydrzwiowa owalna jest tabliczką naścienną. Wykonana jest z plexi bezbarwnej o grubości 2mm. Mocujemy ją do powierzchni za pomocą aluminiowych dystansów. Tabliczka o zaokrąglonych bokach wykonana jest z jednej płyty, która został zagięta w dolnej części. Kształtem przypomina kieszeń w kształcie litery U. Boki tej tabliczki są owalne i posiadają po jednym otworze na kołki dystansowe.

Do czego służy ta tabliczka?

Tabliczka ta stanowi ciekawe i estetyczne uzupełnienie oferty tabliczek przydrzwiowych. Doskonale sprawdza się jako przede wszystkim tabliczka informacyjna, w której możemy umieścić kartkę z nazwą pomieszczenia czy numerem pokoju. Co jeszcze, tabliczka może prezentować nazwę firmy i jej logo, a ponadto nazwę działu lub nazwiska pracowników. Tabliczka z odpowiednią grafiką może też służyć jako znak kierunkowy. Nic nie stoi na przeszkodzie aby umieścić tam na przykład plan ewakuacyjny czy plan biur.

W jaki sposób umieszczamy treści w tej tabliczce?

Aby umieścić kartkę w środku tabliczki, musimy chwycić za górną krawędź plexi i ją odgiąć. Następnie wsuwamy przygotowany wydruk. Co istotne, nie musimy ściągać kieszeni ze ściany, aby wykonać tą operację.

Kieszeń przydrzwiowa owalna z plexi - w jaki sposób wkładamy kartkę

Jak mocujemy tabliczkę?

Do montażu tego wyrobu używamy kołków dystansowych. Są to aluminiowe – srebrne lub złote dystanse. Składają się z dwóch części. Pierwszy element przykręcamy do ściany za pomocą wkręta. Następnie umieszczamy tabliczkę otworem na dystansie i zakładamy drugą część, czyli grzybek. Element ten dociskamy do plexi i zabezpieczamy małą śrubką imbusową.

Podsumowując, tabliczka przydrzwiowa owalna występuje w wersji pionowej i poziomej.

Format

A6 pion, A6 poziom, A5 pion, A5 poziom, A4 pion, A4 poziom

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tabliczka przydrzwiowa owalna”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl