0

Gablota korkowa

 

Gablota korkowa ogłoszeniowa, przeznaczona jest do użytku wewnętrznego. Świetnie sprawdza się w szkołach, firmach i urzędach. Gablota jest lekka, ma wąski profil wykonany z aluminium anodowanego w kolorze srebrnym. Tylny panel wykonany jest z płyty warstwowej, który składa się z trzech warstw, tj. blachy, pilśni i naturalnego korka. Dzięki temu, idealnie nadaje się do przypinania za pomocą pinezek różnego typu plakatów, ogłoszeń oraz innych wiadomości.

Podobnie jak w gablocie wewnętrznej magnetycznej, przeszklenie wykonane jest z odpornego na rozbicie poliwęglanu o grubości 3 mm lub plexi, również o takiej samej grubości. Tworzywa te zapewniają doskonałą widoczność prezentowanym we wnętrzu gabloty informacjom. Profil w gablocie ma szerokość 10 mm. Jego grubość to 30 mm. Przestrzeń pomiędzy szybą a korkiem wynosi 10 mm.

Drzwiczki otwierają się na lewą stronę i posiadają wewnętrzny zawias. Drzwi posiadają jeden lub dwa zamki, a uzależnione to jest od wielkości gabloty. Dzięki temu, możemy stosować gablotę wewnętrzną korkową w zatłoczonych miejscach, w których zawartość powinna być bezpieczna.

Prezentowana tutaj gablota wisząca korkowa ma cztery otwory montażowe. Wyposażeniem standardowym są kołki rozporowe. Gablota jest zamykana i dostępna w ośmiu typowych wielkościach, dostosowanych do formatu A4 i jego wielokrotności.

Istnieje możliwość wykonania gabloty w formacie indywidualnym, dostosowanym do wymagań klienta.

Termin realizacji wynosi do 5 dni roboczych.

Podsumowując, gablota korkowa to ekonomiczny, o doskonałym stosunku jakości do ceny produkt, który świetnie się prezentuje, a dzięki zastosowaniu korka wymiana ogłoszeń jest szybka i bezproblemowa.

 

Zdjęcia gabloty korkowej:

Gablota korkowa drzwi otwierane na bok widoczne przeszklenie z zamkami
Gablota korkowa drzwi otwierane na bok widoczne przeszklenie z zamkami
gablota korkowa z zamkiem na klucz
Gablota korkowa z zamkiem na klucz
profil aluminiowy w gablocie korkowej
Profil aluminiowy w gablocie korkowej
Format gabloty korkowej

1xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 220mm, wys. 307mm), 2xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 435mm, wys. 307mm), 3xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 650mm, wys. 307mm), 4xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 435mm, wys. 609mm), 6xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 650mm, wys. 609mm), 8xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 865mm, wys. 609mm), 9xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 650mm, wys. 911mm), 12xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 865mm, wys. 911mm)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gablota korkowa”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl