0

Magnetyczna gablota informacyjna  – do wewnątrz i na zewnątrz

 

Solidna gablota magnetyczna 

Magnetyczna gablota informacyjna, to solidna i zwarta gablota pomimo tego, że jej profil jest bardzo cienki. Jego grubość wynosi zaledwie 23 mm, co niewątpliwie stanowi dużą zaletę. Gablota wygląda bardzo atrakcyjnie, przyjemnie dla oka, z powodzeniem możemy ją używać wewnątrz w wielu miejscach takich jak urzędy, hotele, szkoły, restauracje, poczekalnie. Szerokość profilu wynosi 41 mm. Z uwagi na solidne uszczelnienie można ją także użytkować na zewnątrz, będzie bardzo dobrze się komponować na elewacjach budynków, zarówno tych nowoczesnych jak i tradycyjnych. Wyeksponowany plakat lub kartkę przyczepiamy za pomocą magnesów. Przestrzeń dostępna pomiędzy plecami a drzwiami wynosi 13 mm. Gablota posiada gumową uszczelkę w trzech miejscach, dlatego też jest ona w pełni wodoszczelna oraz chroni zamieszczoną informację przed zabrudzeniem i kurzem.

Niewidoczne zawiasy w gablocie

Magnetyczna gablota informacyjna wykonana jest z aluminium anodowanego na kolor srebrny ale można w naszym sklepie zamówić także wersję malowaną, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Świetnie wygląda w każdym kolorze. Drzwi otwierają się na bok, na lewą stronę i są umieszczone na niewidocznych od zewnątrz zawiasach. Przez to, że nie widać zawiasów, produkt ten wygląda spójnie i elegancko.

Przeszklenie drzwi to odporny na stłuczenia, przezroczysty poliwęglan o grubości 3 mm. Alternatywnie można zastosować plexi o grubości 3 mm, które podobnie jak poliwęglan wyglądem przypomina szkło. Tworzywa te są również odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Tył gabloty stanowi biała stalowa blacha magnetyczna.

W zależności od rozmiaru gabloty, jest ona wyposażona w jeden lub w dwa zamki. Zamek znajduje się w ramie drzwi.

Mocowanie odbywa się za pomocą kołków, które standardowo wysyłamy razem z gablotą. Otwory montażowe w profilach są przygotowane.

Produkt występuje w ośmiu standardowych formatach, które stanowią krotność formatu A4.

Dostępne wymiary gablot:

  • 1 x A4,
  • 2 x A4,
  • 3 x A4,
  • 4 x A4,
  • 6 x A4,
  • 8 x A4,
  • 9 x A4
  • 12 x A4.

Na życzenie istnieje możliwość wykonania niestandardowego wymiaru. Prosimy wówczas o przesłanie zapytania.

 

Zdjęcia gabloty:

Drzwi otwierane na bok
Drzwi otwierane na bok
Magnetyczna gablota informacyjna widoczna uszczelka oraz zamek
Magnetyczna gablota informacyjna widoczna uszczelka oraz zamek

Zobacz nasze pozostałe gabloty.

Format magnetycznej gabloty informacyjnej

1xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 220mm, wys. 307mm), 2xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 435mm, wys. 307mm), 3xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 650mm, wys. 307mm), 4xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 435mm, wys. 609mm), 6xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 650mm, wys. 609mm), 8xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 865mm, wys. 609mm), 9xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 650mm, wys. 911mm), 12xA4 (wym. wewnętrzny: szer. 865mm, wys. 911mm)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Magnetyczna gablota informacyjna”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl