0

Jeśli poszukują Państwo najlepszego sposobu na zapewnienie bezpieczeństwa swoich lokali, pracowników oraz klientów przed zagrożeniem związanym z COVID-19, zachęcamy do zapoznania się z produktami z kategorii parawany ochronne.

Filtruj

Jeśli poszukują Państwo najlepszego sposobu na zapewnienie bezpieczeństwa swoich lokali, pracowników oraz klientów przed zagrożeniem związanym z COVID-19, zachęcamy do zapoznania się z produktami z kategorii parawany ochronne.

Parawany ochronne, ścianki odgradzające, panele zabezpieczające

Sposób na skuteczną ochronę przed wirusami, bateriami i zarazkami

Parawany ochronne, ścianki odgradzające oraz panele zabezpieczające należą do podstawowych systemów zabezpieczających wnętrza pomieszczeń (np. lokali usługowych, produkcyjnych, biur obsługi klienta, recepcji) przed skutkami bezpośredniego kontaktu z chorobami zakaźnymi, przenoszonymi drogą kropelkową (np. SARS-CoV-2). Tego rodzaju systemy zabezpieczające należą do grupy produktów zapewniających tzw. mechaniczną ochronę przed wirusami, bakteriami oraz zarazkami rozprzestrzenianymi drogą kropelkową, tzn. poprzez bezpośredni kontakt z osobami zarażonymi.

Kilka słów o konstrukcji i zastosowanych materiałach

Każde tego rodzaju zabezpieczenie oferowane w naszym sklepie, tworzy fizyczną barierę przed patogenami dzięki wykorzystaniu nieprzepuszczalnej płyty ze szkła akrylowego o grubości min. 4 mm. Wykorzystana w produkcji plexi wyróżnia się wysokim stopniem przejrzystości, nie wpływając negatywnie na możliwości komunikacyjne z otoczeniem.

Oprócz wypełnienia z plexi, większość prezentowanych modeli w kategorii zbudowanych jest z anodowanej konstrukcji aluminiowej oraz aluminiowej podstawy z gumowymi, antypoślizgowymi podkładkami. Zarówno lekka konstrukcja, jak i przetestowana podstawa powodują, że każdy model zachowuje wysoką stabilność. Dodatkowo, wysokiej jakości materiały z których wykonane są systemy ochronne, wyróżniają się odpornością na pęknięcia, wgniecenia, przetarcia i innego rodzaju uszkodzenia.

Łatwość montażu i mobilność

Dostarczane przez nas osłony można złożyć w kilka chwil bez potrzeby zastosowania skomplikowanych narzędzi. Parawany i ścianki odgradzające zaprojektowano tak, aby wykluczyć potrzebę mechanicznej ingerencji w podłoże. Pojedyncze parawany, osłony oraz panele bez trudności można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób całe systemy zabezpieczające i separujące pojedyncze stanowiska pracy (np. w aptekach, salonach fryzjerskich, salonach urody, SPA, ośrodkach rehabilitacyjnych, itd.). Dodatkowo, oferowane przez nas systemy dzięki niewielkiej wadze, można szybko i sprawnie przenosić, przestawiać lub dowolnie układać, tworząc ciągi ochronne dopasowane do Państwa zapotrzebowania.

Sposób na zwiększenie walorów ochronnych ścianek odgradzających i parawanów ochronnych

Niewątpliwą zaletą parawanów i ścianek odgradzających jest łatwość w utrzymaniu w czystości tego rodzaju zabezpieczeń. Aby wyczyścić panel wystarczy delikatny detergent lub środek do dezynfekcji. Wyrób jest zbudowany z materiałów odpornych na niepożądane skutki zastosowania środków czyszczących i dezynfekujących. Należy również pamiętać, że sukcesywne dbanie o zachowanie higieny systemów zabezpieczających, podnosi ich efektywność, a w konsekwencji skuteczność zastosowanej ochrony. W związku z tym zalecamy możliwe częste mycie ścianek i parawanów.

Oferta dla wymagających Klientów

W zależności od Państwa potrzeb, warunków lokalowych oraz narażenia na potencjalne zagrożenie, dostarczamy zabezpieczenia w kilku standardowych rozmiarach. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia indywidualnego w formatach spoza oferty podstawowej. Oferujemy Państwu również konsultacje przed dokonaniem zakupu w celu dobrania optymalnych systemów zabezpieczających.

———

Jeśli zastanawiają się Państwo jaki rodzaj parawanu lub ścianki odgradzającej spełni Wasze oczekiwania i nie macie pewności czym kierować się przy ich wyborze, zachęcamy do lektury artykułów w aktualnościach. Podpowiadamy kilka użytecznych wskazówek. Linki poniżej:

Parawany ochronne i ścianki odgradzające. Co warto wiedzieć przed zakupem?

© 2022 pelnoreklam.pl
Filtry
Filtruj wg ceny