0

Plexi – ekspozytory, podstawki, stojaczki

Dysponujemy obszernym zestawem produktów z plexi jako jednych z najchętniej poszukiwanych wyrobów reklamowych, szczególnie o niewielkiej konstrukcji. Wśród nich znajdują się stojaczki z plexi menu, stojaczki na ulotki, stojaczki na wizytówki, podstawka z plexi na buty, ekspozytor na ulotki, pojemniki z plexi.

Wyroby z plexi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze względu na charakterystykę materiału. Jest to tworzywo sztuczne nazywane też szkłem akrylowym lub plexiglas, szeroko stosowanym do produkcji nośników i akcesoriów marketingowych. Plexi charakteryzuje wysoka przeźroczystość w zakresie światła widzialnego. Wraz z wysoką gęstością materiału oraz odpornością na temperaturę powodują, że produkty wytwarzane z plexi nie poddają się łatwemu uszkodzeniu lub odkształceniu. Z tego względu wszelkiego rodzaju wyroby reklamowe z plexi zachowują ponadprzeciętną żywotność i wytrzymałość, a tym samym są poszukiwanym na rynku marketingowym towarem. 

W kategorii „Plexi-ekspozytory, podstawki, stojaczki” skompletowaliśmy dla Państwa popularne produkty reklamowe z plexi. Znajdują się tutaj stojaczki na ulotki, menu oraz wizytówki, estetyczne ekspozytory na ulotki, pojemniki na dokumenty oraz podstawki pod buty. Co istotne wszystkie wyroby pochodzą od sprawdzonych i rzetelnych producentów. 

© 2022 pelnoreklam.pl
Filtry
Filtruj wg ceny