0

Dlaczego warto używać stojaka typu T informacyjnego z plexi?

Stojak informacyjny typu T jest niezawodnym sposobem promowania produktów, cenników, menu lub ofert w takich miejscach, jak restauracje, sklepy, bary czy biura. Tego rodzaju bezpośredni nośnik marketingowy jest jednym z najprostszych ale też najbardziej niezawodnych kanałów komunikacji z potencjalnymi Klientami. Jego nieskomplikowana budowa powoduje praktycznie brak awaryjności. Dodatkowo, stojak łatwo się czyści z wszelkich zabrudzeń, co tylko podwyższa jego zastosowanie, użyteczność i żywotność. Niezaprzeczalną zaletą stojaka jest również podstawa w kształcie odwróconej litery “T”, dzięki czemu konstrukcja zyskuje na stabilności.

Z czego wykonany jest stojak typu T informacyjny z plexi?

Stojak składa się z jednolitego materiału – bezbarwnej, krystalicznie czystej, polerowanej plexi o grubości 2 mm, giętej metodą temperaturową. Tak obrabiana płyta akrylowa zachowuje odporność na żółknięcie, dzięki czemu stojak będzie wyglądał estetycznie przez długi czas.

W jaki sposób wymieniać informacje?

Nic prostszego. Wymiana czy aktualizacja informacji prezentowanych z pomocą stojaka polega na wsuwaniu i wysuwaniu projektu z jego boku. Stojak typu T informacyjny z plexi składa się z dwóch sprasowanych ze sobą ścianek akrylowych, dzięki czemu wymiana trwa zaledwie kilka sekund. Co więcej przeźroczystość stojaka pozwala na eksponowanie oferty dwustronnie.

O czym jeszcze pamiętać?

Zamówienia na stojak typu T informacyjny realizujemy standardowo w ciągu pięciu dni roboczych. Po odebraniu i rozpakowaniu przesyłki należy pamiętać o usunięciu folii ochronnej z plexi, aby w pełni wykorzystać przeźroczystość, zapewnianą przez materiał z którego jest wykonany produkt.


W ofercie posiadamy także tańszy odpowiednik tego stojaczka wykonany z tworzywa PET.

Dostępny jest on tutaj.

Format stojaka typu T

DL (1/3 A4) pion, A6 pion, A5 pion, A4 pion, A3 pion, DL (1/3 A4) poziom, A6 poziom, A5 poziom, A4 poziom, A3 poziom

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stojak typu T informacyjny z plexi (A4, A5, A6, A3, DL)”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl