0

Tabliczka przydrzwiowa modułowa 19mm

 

Wysokość pojedynczego modułu wynosi 19 mm. Widoczna część ma 15 mm. Choć jest on najmniejszym modułem dostępnym w naszym sklepie, to niewątpliwie jest on jednym z najbardziej popularnych. Wynika to z tego, iż jest on odpowiedni do umieszczenia w nim np. imienia i nazwiska osoby, która przebywa w danym pomieszczeniu. Oczywiście informacja jest czytelna dla odbiorcy.

Jest to tabliczka przydrzwiowa, w której wymieniamy samodzielnie treść. Przygotowane przez nas wydruki z informacją oraz folię ochronną wsuwamy w prowadnice profilu aluminiowego. Operacja ta jest szybka i łatwa. Tak przygotowany moduł wsuwamy od góry w tzw. część bazową i dociskamy małą śrubą imbusową, która znajduję się z boku.

System możemy rozbudować o kolejne moduły – dwa, trzy, cztery, pięć , które umieszczamy w rzędzie, jeden pod drugim. W ten sposób możemy stworzyć optymalną konfigurację.

Tabliczki i moduły wykonane są z aluminium anodowanego na kolor srebrny mat. Mocowanie odbywa się za pomocą taśmy samoprzylepnej lub kołków montażowych.

Tabliczki przydrzwiowe informacyjne stanowią ciekawe urozmaicenie przestrzeni wewnątrz budynku.

Tabliczka przydrzwiowa modułowa 19 jest praktyczna. Wygląda stylowo, jest łatwa w montażu i użyciu, a dzięki możliwości rozbudowy, możemy ściśle dopasować ją do swoich potrzeb.

Szerokość w mm

100, 120, 140, 160, 180, 200

Ilość modułów

2, 3, 4, 5

Montaż

przykręcana, samoprzylepna

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tabliczka przydrzwiowa modułowa 19 mm”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl