0

 Ścianka do prezentacji plakatów, broszur, materiałów promocyjnych

 

– starannie i estetycznie wykonana konstrukcja ścianki,
– trwałość dzięki najwyższej jakości anodowanemu aluminium wykorzystanemu w produkcji,
– możliwość rozbudowy ścianki o kolejne segmenty,
– szeroki wybór formatu tablicy, ilości paneli oraz wersji,
– zastosowanie w odmiennych pomieszczeniach i wnętrzach,
– możliwość odmiennego ustawienia dzięki systemowi zawiasów łączących segmenty,

Gdzie najczęściej stosuje się ściankę do prezentacji plakatów?

Ścianka do prezentacji plakatów ma głównie zastosowanie wewnątrz budynków i doskonale sprawdza się do ekspozycji plakatów, fotografii, grafik, informacji lub prac artystycznych. Najczęściej wykorzystuje się ją podczas wystaw stałych i okolicznościowych, w prezentacjach muzealnych i instytucjonalnych oraz podczas imprez firmowych. Równie dobrze sprawdzi się jako stały ekspozytor oferty firmowej w korytarzu, sali konferencyjnej lub pomieszczeniach biurowych.

Z jakich materiałów wykonana jest ścianka?

Elementy aluminiowe ścianki prezentacyjnej wyprodukowano z aluminium anodowanego w kolorze matowego srebra. Anodowanie nadaje konstrukcji większej trwałości oraz odporności na korozję. Nośnikiem plakatów lub jakichkolwiek innych treści umieszczanych na ściance są poziome tablice z systemem zatrzaskowym, przymocowane do aluminiowych nóg. Treści wsuwamy pomiędzy plecy z białej płyty PCV, a płytę z plexi po wcześniejszym zdjęciu górnej lub dolnej poprzeczki. Aluminiowa podstawa zaopatrzona jest w antypoślizgowe, gumowe przyczepy, dzięki czemu całość konstrukcji zachowuje większą stabilność.

Czy ściankę możemy ustawić pod kątem?

Tak. Podstawową zaletą ścianki jest możliwość ustawiania jej pod różnym kątem. W takiej sytuacji całość konstrukcji dopasujemy do potrzeb pomieszczenia oraz zmiennych warunków kompozycji (np. ustawienie w trójkąt, podłużnie, pod kątem prostym, itd.). W rezultacie dysponujemy nośnikiem uniwersalnym i nadającym się do szerokiego zastosowania.

Czy można rozbudować ściankę?

Jak najbardziej. Ściankę bez większych trudności można rozbudowywać o dodatkowe panele. Intuicyjny system łączenia segmentów pozwala szybko doczepiać kolejne tablice. Jeżeli dysponujemy zmienną ilością materiałów do ekspozycji, tego rodzaju rozwiązanie będzie najlepszym wyborem.

Organizuję wystawę i pilnie potrzebuję ściankę do ekspozycji plakatów. Co da się zrobić?

Każde zamówienie realizujemy w możliwie najkrótszym terminie. Kiedy zamówienie jest wyjątkowo pilne, prosimy o zaznaczenie tego w zleceniu. Wówczas nadajemy dyspozycji priorytetowe znaczenie, starając się wykonać zamówienie ekspresowo.

Format tablicy

A1 poziom (841 x 594mm), A0 poziom (1189 x 841mm), B2 poziom (700 x 500mm), B1 poziom (1000 x 700mm), B0 poziom (1400 x 1000mm)

Ilość paneli

2, 3, 4

Wersja

1-stronna (tablice z jednej strony), 2-stronna (tablice z dwóch stron)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ścianka do prezentacji plakatów”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl