0

Tablica na plakaty

 

Tablica na plakaty – ramka OWZ, zatrzaskowa, to bardzo znany produkt przeznaczony do ekspozycji plakatów. Nadaje się idealnie jako tablica do prezentacji plakatów w kinach, sklepach, centrach handlowych, restauracjach i w wielu innych miejscach. Sprawdzi się zarówno jako tablica do wieszania ogłoszeń  czy zewnętrzna tablica informacyjna. Możliwości zastosowania tej ramy przymykowej są wręcz nieograniczone. Tablica ta ma mnóstwo zalet, możemy tutaj wymienić kilka z nich. Atrakcyjny wygląd, zapewniony dzięki dobrze prezentującemu się i spasowanemu profilowi aluminiowemu o szer. 32 mm.

Budowa i działanie tablicy na plakaty

Profil ten działa na zasadzie zatrzasku, to znaczy jest on połączony z profilem bazowym (nieruchomym) za pomocą specjalnych i wytrzymałych sprężynek ze stali szlachetnej. Liczba blaszek jest odpowiednio dobrana do wielkości tablicy. System ten zwany inaczej zatrzaskowym, zaciskowym lub tez OWZ – otwórz, włóż, zamknij, to kolejny atrybut tej aluminiowej ramki. Dzięki temu prostemu aczkolwiek genialnemu rozwiązaniu, wymiana plakatu nie nastręcza już trudności, jest łatwa i szybka, a poza tym informacja może być wymieniana nawet wtedy, gdy tablica wisi na ścianie (nie trzeba jej zdejmować).

Ochrona plakatu w tablicy

Każda tablica na plakaty posiada folię zabezpieczającą plakat. Jest ona wykonana  z PCV antyrefleks o grubości 0,5 mm. Folia ta poza ochroną umieszczonej informacji przed zabrudzeniem, uszkodzeniem, stanowi dodatkową zaporę przed promieniami słonecznymi. Zamiast standardowej folii PCV możemy użyć formatki PCV z filtrem UV lub wytrzymalszą płytę z tworzywa PET, która dodatkowo charakteryzuje się wysoką przejrzystością.

Tablica zatrzaskowa 32 mm srebrna – charakterystyka

Profile aluminiowe zostały anodowane (w kolorze srebrnym matowym) w celu zapewnienia im dodatkowej ochrony przed korozją i uszkodzeniem oraz ze względów estetycznych. Istnieje możliwość pomalowania profili w jednym z dostępnych kolorów z systemu RAL.

 

przekrój profilu zatrzaskowego o szer. 32mm
Przekrój profilu zatrzaskowego o szer. 32mm

 

Tablica przymykowa w wersji standardowej posiada otwory montażowe, niewidoczne z zewnątrz. Montaż odbywa się za pomocą kołków. Rama przymykowa może wisieć w pionie lub poziomie.   A co jeśli nie mamy możliwości użycia kołków rozporowych? Rozwiązaniem jest zastosowanie mocnej, przemysłowej taśmy samoprzylepnej, która gwarantuje znakomitą przyczepność do podłoża.

Narożniki w tablicy

Narożniki w tablicy są zaokrąglone (wykonane z tworzywa w kolorze popielatym lub srebrne chromowanetablica zatrzaskowa z narożem zaokrąglonym). Rodzaj narożnika nie ma wpływu na funkcjonowanie tablicy. Są to tylko względy wizualne lub estetyczne.

Tablica na plakaty- formaty

Produkt występuje w formatach: A5 A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1. Nie ma przeszkód aby wykonać ją w określonym przez klienta, dopasowanym do indywidualnych potrzeb rozmiarze niestandardowym. Co istotne, zlecenie takie możemy zrealizować nawet dla jednej sztuki. W związku z tym, że tablice OWZ 32 mm to towar bardzo „chodliwy”, to część formatów posiadamy na magazynie.

Na koniec ważna rzecz – podane formaty, np. A1, B1, dotyczą wymiaru plakatu. W przypadku zamówienia tablicy B1, dopasujemy ją do wymiaru plakatu o wymiarach 700 x 1000 mm. Pamiętajmy, że widoczna część tak zwane światło plakatu, jest mniejsza, natomiast wymiar zewnętrzny tablicy jest większy. Szczegóły dotyczące wymiarów tablic dostępne są w specyfikacji.


Zobacz nasze pozostałe tablice na plakaty oraz ramki na plakaty i informacje.

Format plakatu

A5 (148x210mm), A4 (210x297mm), A3 (297x420mm), A2 (420x594mm), A1 (594x841mm), A0 (841x1189mm), B2 (500x700mm), B1 (700x1000mm), B0 (1000x1400mm)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tablica na plakaty (profil 32mm, naroża zaokrąglone)”

Może spodoba się również…

© 2022 pelnoreklam.pl